DATE DE CONTACT

Adresa: Str. Frumoasa, nr. 31, etaj 2, sala 33, Bucuresti
Telefon: 0747.943.347

FORMULAR DE CONTACT

Biroul de Conducere

Andreea Giulescu

andreea.giulescu@ascig.ro
0761.451.692

Adrian Iordache

adrian.iordache@ascig.ro

Coordonator Principal pe Proiecte
Ștefania Moise,
stefania.moise@ascig.ro

Coordonator Design & IT
Ruxandra Dinișoae,
ruxandra.dinisoae@ascig.ro

Coordonator Educațional
Bianca Gheorghe,
bianca.gheorghe@ascig.ro

Coordonator Financiar
Ionuț Dobrotă,
ionut.dobrota@ascig.ro

Coordonator Resurse Umane
Mădălina Tomozei,
madalina.tomozei@ascig.ro

Coordonator Public Relations
Ana-Maria Cocariu,
ana.cocariu@ascig.ro

0747.405.073

Coordonator Sales & Partnerships
Loredana Matache,
loredana.matache@ascig.ro

0768.501.890

Cenzor

Andreea Tacciu,
andreea.tacciu@ascig.ro