DATE DE CONTACT

Adresa: Str. Frumoasa, nr. 31, etaj 2, sala 33, Bucuresti
Telefon: 0768.501.890

FORMULAR DE CONTACT

Biroul de Conducere

Loredana Matache

loredana.matache@ascig.ro
0768.501.890

Tomozei Mădălina

madalina.tomozei@ascig.ro

Coordonator Principal pe Proiecte
Militaru Mirabela,
mirabela.militaru@ascig.ro

Coordonator Design & IT
Soare Săndel,
sandel.soare@ascig.ro

Coordonator Educațional
Vasilescu Alexandra,
alexandra.vasilescu@ascig.ro

Coordonator Financiar
Marton Doina-Mihaela,
mihaela.marton@ascig.ro

Coordonator Resurse Umane
Ungurașu Alisia-Roxana,
alisia.ungurasu@ascig.ro

Coordonator Public Relations
Dragomirescu Sorin Gabriel,
sorin.dragomirescu@ascig.ro

0755.515.027

Coordonator Fundraising
Badea Gabriela-Mihaela,
gabriela.badea@ascig.ro

0723.880.322

Cenzor

Dobrotă Ionuț,
ionut.dobrota@ascig.ro

Give a Reply

Sigur nu esti Robot, dar trebuie sa ne asiguram :) *